Radioguide (PRŮVODCOVSKÉ SETY)

 • Vysílač

  Absolutní špička mezi průvodcovskými vysílacími přístrojí. Vysílač disponuje dosahem až 150 metrů, nejčistším zvukem tlumicím okolní šumy a extrémní výdrží až 12 hodin nepřitržitého provozu.

 • Přijímač

  Dokonale kopíruje vysílací přistroj zvenčí se všemi přednostmi včetně zanedbatelných rozměrů a váhy, extrémního dosahu a až 12h provozu. Pohodlné nošení zaručuje poutko na krk.

 • Sada

  Kompaktní odolné kufříky s váhou pouhých 900g zaručují mobilitu. Disponují kapsami na sluchátka, mikrofonem a samotnými přístrojí pro okamžité použití. Kapacita 25, 40, 65 atd. Záložní přistroje jsou samozřejmostí.

 • Příslušenství

  Příslušenství je doporučeno výrobcem. Tyto kvalitní výrobky nabízejí nerušený zážitek a svobodu pohybu. Místo dodávaných sluchátek lze použít i vlastní díky klasickému vstupu 3,5 Jack. Sluchátka pro posluchače jsou na vícero použití, kvalita jednorázových sluchátek je totiž na velmi nízké úrovni.

 • Doručení

  Naši kurýři jsou flexibilní a vždy se vám přizpůsobí. Při předání průvodcovských systémů klientům poskytnou krátké proškolení. Doručení poskytujeme zdarma po celé Praze (min. objedn. 990,- Kč). Mimo Prahu je přistavení přístrojů zpoplatněno sazbou 9,- Kč/1 km (min. objedn. 990,- Kč). Samozřejmostí je možnost objednání v balíčku s jakýmkoli našim autobusem.