Služby

FLYTRANS dopravní agentura se zabývá pronájmem zájezdových a jiných autobusů, limuzín, shuttle vozidel, školních autobusů již 10 let. Jsme proto jednim z nejznámějších tuzemských dopravců. Autobusy naši společnost můžete vidět na všech nejpopulárnějších cestách v České republice, stejně jako v nejpopulárnějších destinacích západní Evropy.

Korporátní přeprava osob

Naše dopravní agentura je schopna přizpůsobit se individuálním požadavkům každého klienta a zajistit tak širokou škálu dopravních služeb jakékoli náročnosti. Nabízíme dopravu moderními, luxusně vybavenými autobusy, nicméně jsme si jisti, že naše cenová nabídka Vás příjemně překvapí. Rychle a pohodlně zajistíme dopravu po celé ČR při vašich pracovních cestách. Uspořádáme zájezd, výlet či jakýkoliv transfer po České republice na základě Vašich přání a požadavků. Meeting, konference, přeprava zaměstnanců na pracoviště? Není problém! Vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem s přepravou osob a pronájmem vozidel dokážeme vyjít vstříc každému zákazníkovi. Chceme si s klientem vybudovat dlouhodobý a pevný vztah založený na vzájemné spokojenosti. Díky profesionálním a pravidelně proškolovaným řidičům, kterými naše přepravní agentura disponuje, o Vás bude vždy dobře postaráno a nic vám nebude bránit ve vychutnávání si pohodlného a bezpečného cestování. Jezdíme bez nehod! Naše služby neustále zlepšujeme a zkvalitňujeme, o čemž svědčí stále větší množství spokojených klientů, kteří se k nám vracejí. Důležitá je pro nás zpětná vazba – agentur zajišťujících přepravu osob je mnoho, ale ne všechny jsou kvalitní a ne od každé agentury odcházejí jejich zákazníci spokojeni. My se proto snažíme neustále naše služby zlepšovat nejen na základě našich vlastních zkušeností, ale také díky vašim podnětům.

Transfery a svozy

Zajišťujeme obousměrné transfery osob i skupin. Dle Vašeho přání zajistíme spolehlivý převoz Vašich zaměstnanců na kongresy či jiná business jednání, večer Vaše klienty odvezeme na večerní program, odvezeme Vaše hosty a příbuzné během Vaši svatby, přivítáme Vaše zákazníky na letišti s digitální cedulkou se jménem. Potřebujete-li tzv. popojet po městě a nevejdete se do taxiku? Jsme Vám k službám s mikrobusy či minibusy Mercedes Vclass (7+1 míst) nebo Sprinter (19+1 míst), příp. Iveco Rapido (30+1 míst) s přistavením třeba i do 40ti minut. Velké skupiny pro nás též nejsou problém, protože disponujeme autobusy s kapacitou až 63 osob. Jezdíme vždy bezpečně a spolehlivě novými plně klimatizovanými vozidly nejen po Praze, ale i po celé ČR. Nemáte ještě zajištěnou přepravu na dovolenou? Sestavíme Vám zájezd na míru. Pro přepravu dětí disponujeme také dětskými sedačkami (nutno předem upozornit), příp. cedulemi "Děti". Garantujeme vysoký komfort za velmi přijatelnou cenu. Trasu transferu si můžete volit a upravovat sami, rádi Vám vyhovíme. Na základě včasné rezervace transferu Vám požadované vozy přistavíme na určené místo s dostatečným časovým předstihem.

Okružní jízdy

Nabízíme kompletní dopravní služby, k nimž patří i okružní jízdy Prahou, Českou republikou i Evropou. Spolupracujeme s tuzemskými cestovními kancelářemi, incomingovými cestovními agenturami, ale také s podnikateli a majiteli, kteří pořádají zájezdy a okružní jízdy pro své zaměstnance. Staňte se i vy našimi klienty. Naše limuzíny, mikrobusy, minibusy a autobusy jsou nové, plně klimatizované, vybavené ledničkami, topením a determálními tónovanými okny. Pro turisty je zajištěn veškerý komfort potřebný ke klidnému a příjemnému cestování při okružních jízdách především díky měkkým a pohodlným sedačkám posuvným všemi směry, velkému prostoru pro nohy cestujících a opěrkami na lokty a nohy. V celkové ceně za pronájem vozidla pro Vaši okružní jízdu jsou zahrnuty i služby kvalifikovaného uniformovaného řidiče.

Přeprava pro cestovní kanceláře a agentury

Pronájem osobních automobilů či autobusů s řidičem pro účely exkuzí a výletů je u nás možné s maximálním komfortem. Dokonalé čisté interiéry vozů, panoramatická okna pro perfektní výhled a velké pohodlné polohovatelné sedačky Vašim klientům umožní užívat si jízdu po celou dobu. Vozy FLYTRANS jsou přizpůsobeny jak pro krátké přejezdy (transfery) po městě, tak i pro například vícedenní okružní cesty po Evropě. Kapacity našich vozů jsou od nejmenších osobních (1-4 osob) přes mikrobusy (1-8 osob) a minibusy (1-30 osob) až po velké autobusy (až 53 míst). V případě, že máte zájem o dopravu většího počtu klientů jedním autobusem, máme pro Vás i speciály o větší kapacitě. Pro nás nejsou problém i akce většího typu. Neváhejte se na nás obracet!

Svatební přeprava

Svatba je výjimečným dnem ve Vašem životě. Ze všeho kolem musí být poznat, že toto je velký den. Jsme připraveni Vám nabídnout maximum součinnosti pro dosažení nezapomenutelného zážitku během Vaší svatby, máme pro Vás sedany, autobusy, minibusy či mikrobusy. Při přípravě svatebních slavností hraje velkou roli výběr svatebního průvodu. Pro mladé je jízda svatební limuzínou prvním rodinným výletem, pro hosty to je možnost zažít nezapomenutelnou atmosféru. Pomůžeme Vám s výběrem počtu a typu vozidel, dokonce i výběrem řidičů se znalostmi určitých jazyků, to vše v souladu s počtem Vašich příbuzných a hostů a samozřejmě trasou (např. při přejezdu na zámek či vilu). Objednáním svatební dopravy u FLYTRANS se zbavíte zbytečných výdajů za tuto službu, protože Vám nabídneme vždy nejlepší poměr cena / kvalita, u nás si vybere každý. Chcete-li dostupnější variantu, dostanete ji od nás... Budete-li požadovat nejlepší vozidla, máte je mít. U nás má klient VŽDY na výběr z několika variant. Jedno mají společné: jsou všechna v dokonalém stavu. Nabízíme takovou službu, která Vás nadchne a zanechá nejlepší pocit, i díky nám si na Váš nejdůležitější den budete vzpomínat rádi.

Školní zájezdy

Dopravní servis pro vzdělávací sektor - státní a soukromé základní, střední, vysoké školy, školky a jazykové školy. S otázkou zajištění dopravního spojení v místech, kde takové spojení není zajištěno nebo v rámci zvyšováni prestiže vzdělávacího zařízení se setkává mnoho vzdělávacích institucí. Mimojiné zbavit rodiče starostí v tomto ohledu lze bez jakýchkoli problémů bezpečně a dostupně. Nemusí se však jednat jen o každodenní svoz žaků do školy školním autobusem, nýbrž o jednorázové pronájmy pro školní výlety, soutěže, umělecké akce, školy v přírodě nebo sportovní utkání.
U nás si můžete objednat vozidlo pro kterýkoli typ školní akce, včetně mimoměstských výletů. Pro stálé klienty zajišťujeme pronájmy za zvýhodněných podmínek.

Ceník FLYTRANS dopravní agentury

Sledujte naše aktuální ceny pro rok 2019, pokud potřebujete individuální kalkulaci, jsme Vám k dispozici!